973. DEĞERLİ KUŞ TİMBİRADO KANARYASI  YETİŞTİRİCİLERİ

DEĞERLİ KUŞ TİMBİRADO KANARYASI  YETİŞTİRİCİLERİ

2022 yılı hakem sınavları 24 Aralık cumartesi günü saat 10.00 da (A) sınıfına geçiş aynı gün 13.30 da (B) sınavı imtihanı yapılacaktır.

Bu yıl ilk defa timbirado kanaryası için hakem sınavı açmaya karar verdik. Sınav 24 aralık cumartesi günü saat 10.00 da yapılacaktır. Timbirado hakeminin ülkemizde olmayışı ilk nedeniyle yurt dışından gelecek olan hakem arkadaşımız hakem olmak isteyenleri kulak dolgunluğunu ölçmek için kuşun nameleri üzerinden imtihan yapacaktır.

Timbirado kanaryasına gönül veren arkadaşları bu sınava bekliyoruz. Tarihte ilk hakem hüviyetine sahip olacağınız bu fırsatı mutlaka değerlendiriniz. Eğer nameleri tanıyan kulak bilginiz varsa hemen başvuruda bulunmamızı öneririz Başvuru telefonu 532 623 7083

Sınavı geçen arkadaşlarımız (B) sınıfı hakem olacak ve bu yıldan sonra yapılacak tüm seminer ve eğitimlere katılacaklardır.

 Sınavı kazanan adaylar evrakları ile birlikte Hakem derneğinin kendilerine vereceği Çanta, Kaşe ve diğer evraklar için 500 tl ödeme yapacaklardır. Sınava katılmak isteyen arkadaşlar yanlarında kalem getirmelidirler. Sınavı kazanan arkadaşlara ne tür evraklar ile başvuru yapacağı sınavda bildirilecektir.

 

Faal Ornitholoji Hakemleri

Yönetim Kurulu

973. DEĞERLİ KUŞ TİMBİRADO KANARYASI  YETİŞTİRİCİLERİ
Başa dön